האתר תחת עבודות שדרוג

TravelSure בפייסבוק   |  אודותינו  |  תקנון  |  קניה בטוחה  |  צור קשר

לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל חייג    03-6737104

עמוד הבית אודותינו הפוליסות מידע למבוטח מאמרים רכישה אונליין צור קשר ביטוח נסיעות בפייסבוק
ביטוח
חופש ונופש
ביטוח נסיעות לתרמילאים
ביטוח נסיעות
בעיות בריאות
כל הפוליסות

מבצע אביב 2014
לרוכשי ביטוח נסיעות בתקופת המבצע – הנחה של 20% בעת החיוב בכרטיס האשראי


התקשרו או הזמינו דרך האתר...... מחירים ללא תחרות , שירות מקצועי וחברת ביטוח הטובה בישראל

התחל עכשיו בהזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל

בחר מס' נוסעים
ת. יציאה:
ת. חזרה:

לקבלת הצעת מחיר טלפונית הזן פרטיך

שם:
אי-מייל:
טלפון:
 

למה לבחור בביטוח שלנו?

למה כדאי לכם לבחור בנו? אני שמחים להציג לכם את היתרונות הברורים של TravelSure על פני המתחרים.


השירות המקצועי והאמין ביותר
שנים של ניסיון בענף ביטוח הנסיעות לחו"ל, מאפשר לנו להוביל את התחום בישראל. אופיר ושות´ המתפעלת את TravelSure, פועל על פי אמנת שירות מחמירה, אשר אותה קבעה הסוכנות מבעוד מועד. אמנת השירות נקבעה בהתאם לערכי היסוד שלנו ומתוך הבנת האחריות שלנו כלפי קהל המבוטחים שלנו. היכולת שלנו לשמור על רמת שירות מקצועית, אינה סותרת את הרצון שלנו לשפר את השירות ושמש כאוזן קשבת למבוטחים.
 
שירות למבוטחים 24 שעות ביממה   
שם המשחק בביטוח נסיעות לחו"ל זה מהירות וזמינות. מבחננו האמיתי הוא בשלב הפעלת הפוליסה חס וחלילה. שלב זה מחייב אותנו לפעול במהירות ונחישות ולספק למבוטח את השירות עליו התחייבות בהתאם לפוליסת הביטוח שאותה הוא רכש. הפעלת הביטוח תינתן לבוטחים במשך 24 שעות ביממה. צוות של מומחים מחכה לשיחתכם וישמח לקבל את פנייתכם ולהגיב לה במהירות האפשרית.

אפשרות לרכישת ביטוח אונליין באתר   
אנו מאפשרים לכם הגולשים לרכוש בעצמכם ביטוח נסיעות אונליין בכל רגע נתון במהלך היום – אפילו בשישי ושבת! תהליך הרכישה פשוט וקל לכל אחד ואחת ממכם, את הזנת הפרטים תוכלו לעשות בתוך 5 דקות ולאחר מכן תקבלו אישור רכישה שאותה תוכלו להדפיס.

מחירים משתלמים
על המחירים שלנו בטח כבר שמעתם! הוזלנו עבורכם את המחירים, כך שתשלמו את המחיר המינימלי עבור פוליסת הביטוח לחו"ל שלכם. תוכלו להשוות את מחירי הביטוח שלנו ולוודא שאכן המחירים שלנו גם זולים בהשוואה למתחרינו וגם בעלי תנאים מצויינים.

 TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. טל´: 03-6737104   פקס´: 03-6722250 רחוב השוטרת 4 רמת גן מיקוד: 52473

כל הזכויות שמורות ל- TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. אנו מציעים לכם לרכוש באתר שלנו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין של חברת הביטוח הראל, בכל אחד מימי השבוע ולאורך כל שעות היממה. אנו מציעים לכם מגוון של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, כגון: ביטוח נסיעות לתרמילאים, ביטוח נסיעות לנופש, ביטוח נסיעות לאנשים עם בעיות בריאותיות, ביטוח נשים בהיריון, ביטוח לצעירים, ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, ביטוח חופשת סקי ועוד. בזמן הנסיעה אנו נספק לכם מטריה ביטוחית ושירות מהיר ומקצועי.  אצלנו באתר תמצאו מספר פוליסות ביטוח מובילות כגון: דרכון First Class, דרכון פלטיניום, דרכון All In One