האתר תחת עבודות שדרוג

TravelSure בפייסבוק   |  אודותינו  |  תקנון  |  קניה בטוחה  |  צור קשר

לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל חייג    03-6737104

עמוד הבית אודותינו הפוליסות מידע למבוטח מאמרים רכישה אונליין צור קשר ביטוח נסיעות בפייסבוק
ביטוח
חופש ונופש
ביטוח נסיעות לתרמילאים
ביטוח נסיעות
בעיות בריאות
כל הפוליסות

מבצע אביב 2014
לרוכשי ביטוח נסיעות בתקופת המבצע – הנחה של 20% בעת החיוב בכרטיס האשראי


התקשרו או הזמינו דרך האתר...... מחירים ללא תחרות , שירות מקצועי וחברת ביטוח הטובה בישראל

התחל עכשיו בהזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל

בחר מס' נוסעים
ת. יציאה:
ת. חזרה:

לקבלת הצעת מחיר טלפונית הזן פרטיך

שם:
אי-מייל:
טלפון:
 

ביטוח נסיעות משך הנסיעה

הנוסעים לחו"ל מתבקשים להכין כרטיסי טיסה, את הויזות אם צריך – לעבודה, לשהייה, את כל הציוד – במידה ומדובר על טיולי תרמילאות או אם זו נסיעה לצורך עבודה – את הציוד למצגות. הכול נמצא ברשימה, אבל יש דבר מה שהוא מובן מאליו וראוי שיהיה בתודעה: יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לכל הזדמנות. במידה והשהייה בחו"ל ארוכה או תכופה כמו למשל אצל אנשים שיש להם עסקי שמתנהלים בחו"ל, ישנו סוג של ביטוח מותאם – על מנת שלא יצטרכו להוציא כספים רבים על הביטוח בכל יום.

ביטוח נסיעות לחו"ל לעסקים
ישנם מקומות עבודה שמשלמים עבור נסיעותיהם של העובדים. בעיקר חברות סטרט אפ, הייטק, יהלומנים ונדל"ן בחו"ל מטיסים את הנציגים שלהם לחו"ל ביחד עם כרטיס טיסה על חשבונם ולזה מצטרף גם הביטוח. אילו מדובר על אותו נוסע שמטייל לחו"ל לגיחות תכופות הביטוח יהיה יותר מדויק עבורו. אם מדובר על אנשים שמתחלפים על אותו הביטוח, הביטוח יהיה פחות מדויק ויותר כללי.

משך זמן לפוליסה
פוליסת ביטוח נרכשת מראש עם הגבלת זמן. לפני שתוקפה מסתיים ניתן להאריך אותה בחברת הביטוח בהתקשרות מולה. לרוב, פוליסות ביטוח משמשות באופן חד פעמי לכל נסיעה בנפרד ויש לברר מראש מה משך התוקף של הביטוח. אילו מדובר על טיול תרמילאות שנמשך מעל לחצי שנה רצוי לעשות ביטוח תרמילאים.

להתאים את הביטוח לסוג הנסיעה
יש להתאים את הפוליסה לסוג הנסיעה ולמצבו הבריאותי של הנוסע. רק כך ניתן יהיה לקבל את מירב הכיסויים בביטוח למקרה נתון. לדוגמה – אילו הנסיעה היא לרגל השתתפות תחרויות ספורט אקסטרים, רצוי לשלב ביטוח רפואי טוב ביחד עם אפשרות לחילוץ ולאשפוז, וגם ביטוח הכבודה המיוחדת שמשמשת אותו גם לצרכי העיסוק המקצועי שלו.

 TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. טל´: 03-6737104   פקס´: 03-6722250 רחוב השוטרת 4 רמת גן מיקוד: 52473

כל הזכויות שמורות ל- TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. אנו מציעים לכם לרכוש באתר שלנו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין של חברת הביטוח הראל, בכל אחד מימי השבוע ולאורך כל שעות היממה. אנו מציעים לכם מגוון של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, כגון: ביטוח נסיעות לתרמילאים, ביטוח נסיעות לנופש, ביטוח נסיעות לאנשים עם בעיות בריאותיות, ביטוח נשים בהיריון, ביטוח לצעירים, ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, ביטוח חופשת סקי ועוד. בזמן הנסיעה אנו נספק לכם מטריה ביטוחית ושירות מהיר ומקצועי.  אצלנו באתר תמצאו מספר פוליסות ביטוח מובילות כגון: דרכון First Class, דרכון פלטיניום, דרכון All In One