האתר תחת עבודות שדרוג

TravelSure בפייסבוק   |  אודותינו  |  תקנון  |  קניה בטוחה  |  צור קשר

לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל חייג    03-6737104

עמוד הבית אודותינו הפוליסות מידע למבוטח מאמרים רכישה אונליין צור קשר ביטוח נסיעות בפייסבוק
ביטוח
חופש ונופש
ביטוח נסיעות לתרמילאים
ביטוח נסיעות
בעיות בריאות
כל הפוליסות

מבצע אביב 2014
לרוכשי ביטוח נסיעות בתקופת המבצע – הנחה של 20% בעת החיוב בכרטיס האשראי


התקשרו או הזמינו דרך האתר...... מחירים ללא תחרות , שירות מקצועי וחברת ביטוח הטובה בישראל

התחל עכשיו בהזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל

בחר מס' נוסעים
ת. יציאה:
ת. חזרה:

לקבלת הצעת מחיר טלפונית הזן פרטיך

שם:
אי-מייל:
טלפון:
 

ביטוח נסיעות לחו"ל לעסקים

מזכירות רבות מתאמות למנהליהן ולמנהלותיהן את הנסיעות לחו"ל, כולל כל הסידורים האפשריים: ניהול החבילות בבתי המלון שבו ישהו לפי סדר השבוע וסדר היום שלהם, ניהול זמני הטיסות, תיאום מול גורמים בחוץ לארץ. חלק מהנוסעים העסקיים דואגים לזה לבד, פשוט משום שהכול נזיל בעסקים ונתון להחלטה שלהם – יכולה להיות אפילו טיסת חירום לשלוחה של המשרד בחו"ל או כדי לערוך חוזה ולהציג את החומר העסקי בפני גורם מזדמן. לא משנה התזמון של הטיסה – גם אם היא הוזמנה בדקה התשעים, וגם אם הכרטיס נקנה בשדה התעופה – חשוב לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל.

נסיעות סדרתיות לחו"ל?
מי שנוסע באופן קבוע לחו"ל – בין אם לאותו היעד ובין אם ליעדים אחרים, יכול לעשות ביטוח נסיעות עסקי, ביטוח מיוחד שיתאים למטרות הנסיעה שלו ולפי יעד הנסיעה. לא משנה לצורך העניין אם זה ביטוח נוסעים לאנגליה, טורקיה או ארצות הברית – יש לעשות ביטוח נסיעות שיתאים לסגנון הפעילות העסקית, ליעד ולמצב הבריאותי של הנוסע.

ביטוח נסיעות – טוב לבלת"מים
כאנשי עסקים, אתם ודאי יודעים שצריך לפעול כדי למזער את הסיכונים. מזעור הסיכונים יכול לעלות במחיר מסוים – מחיר שאותו תשלמו לצורך ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, אבל אם תצטרכו להפעיל אותו – ההוצאה תוכר למעשה כחיסכון. אם העסק שלכם, תוכלו לכוון להוצאות שמוכרות במס, ובנוסף לקבל החזרים.

נשים בהריון שנוסעות לרגל עסקים
גם נשות עסקים בהריון שאינן מתכוונות לוותר על הטיסות במצבן, יכולות להזמין ביטוח נסיעות מתאים. כדי להשיג כזה ביטוח נסיעות נשים בהריון יכולות להתקשר לחברות הביטוח השונות, או פשוט לעשות השוואת מחירי ביטוחי נסיעות בין החברות – לפי שירות מיוחד שניתן באתרי האינטרנט וללא התחייבות. רצוי לקרוא לעומק את התנאים בביטוח זה.

 TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. טל´: 03-6737104   פקס´: 03-6722250 רחוב השוטרת 4 רמת גן מיקוד: 52473

כל הזכויות שמורות ל- TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. אנו מציעים לכם לרכוש באתר שלנו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין של חברת הביטוח הראל, בכל אחד מימי השבוע ולאורך כל שעות היממה. אנו מציעים לכם מגוון של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, כגון: ביטוח נסיעות לתרמילאים, ביטוח נסיעות לנופש, ביטוח נסיעות לאנשים עם בעיות בריאותיות, ביטוח נשים בהיריון, ביטוח לצעירים, ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, ביטוח חופשת סקי ועוד. בזמן הנסיעה אנו נספק לכם מטריה ביטוחית ושירות מהיר ומקצועי.  אצלנו באתר תמצאו מספר פוליסות ביטוח מובילות כגון: דרכון First Class, דרכון פלטיניום, דרכון All In One