האתר תחת עבודות שדרוג

TravelSure בפייסבוק   |  אודותינו  |  תקנון  |  קניה בטוחה  |  צור קשר

לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל חייג    03-6737104

עמוד הבית אודותינו הפוליסות מידע למבוטח מאמרים רכישה אונליין צור קשר ביטוח נסיעות בפייסבוק
ביטוח
חופש ונופש
ביטוח נסיעות לתרמילאים
ביטוח נסיעות
בעיות בריאות
כל הפוליסות

מבצע אביב 2014
לרוכשי ביטוח נסיעות בתקופת המבצע – הנחה של 20% בעת החיוב בכרטיס האשראי


התקשרו או הזמינו דרך האתר...... מחירים ללא תחרות , שירות מקצועי וחברת ביטוח הטובה בישראל

התחל עכשיו בהזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל

בחר מס' נוסעים
ת. יציאה:
ת. חזרה:

לקבלת הצעת מחיר טלפונית הזן פרטיך

שם:
אי-מייל:
טלפון:
 

ביטוח נסיעות מורחב לחו"ל

חברות כלכליות גדולות מציעות לכל מאן דבעי ביטוחי נסיעות לחו"ל סטנדרטיים, במחיר הזול ביותר ואפילו בחינם. מי שאינו מתעניין יותר בנושא, אינו יודע כי נכון שחובה לעשות ביטוח כשיוצאים מחוץ לגבולות המדינה – ולא משום שהחוק קובע כך, אלא משום שאין אפשרות אחרת לקבל סיוע כלכלי, חילוץ וטיפול רפואי במידה ונגרם נזק כל שהוא. בחוץ לארץ חוק בריאות ממלכתי שפועל בארץ אינו תקף, ומדינת היעד לא פורשת את כנפיה על תיירים בנושאים אלו. החברה לביטוח נסיעות תסייע רק במסגרת מה שנכלל מראש בביטוח, ולכן יש להקדיש לכך תשומת לב.

מה זו הרחבה בביטוח נסיעות לחו"ל?
הרחבה טוענת בעצם לביטוח נסיעות מותאם, כזה שישים דגש על מצבים שיש בהם יותר סיכון בטיול. לדוגמה – אם התייר יוצא לתייר לו במתחם סקי באירופה, סביר להניח שביטוח לנסיעות סקי יהיה הביטוח שיתאים לו, בתוספת שיוך המדינה אליה טסים, כשלוקחים בחשבון את היכולת של מערך החילוץ וההצלה או צוות רפואי להגיע במהירות למקום.

איפה עושים את ההרחבה בביטוח נסיעות?
בדרך כלל לחברות ביטוח נסיעות יש את ההיצע הגדול ביותר לפוליסות ביטוח מותאמות ומורחבות. המשמעות היא שסוכן הביטוח יכול על ידי שאילת שאלות כלליות או מתן שאלון להבין מה פחות או יותר מטרת הטיול, הסיכונים ומצב הבריאות של הנוסעים. בהתאם לכך – יציע על פי אופי הדברים והטיסה ביטוח טיסות לחו"ל.

לעשות ביטוח כולל לכל המשפחה
רצוי לעשות ביטוח כולל לכל המשפחה בחברת ביטוח אחת. זה אומר שעדיין הביטוח הוא אישי עבור כל נוסע (ניתן לרכוש חבילת ביטוח בסיסית ולהוסיף הרחבות במקרה הצורך). המשמעות תהיה הגשת סיוע בו זמנית לכולם בזמן הצורך, ולא להיות תלויים בתזמונים של חברות ביטוח אחרות.
 TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. טל´: 03-6737104   פקס´: 03-6722250 רחוב השוטרת 4 רמת גן מיקוד: 52473

כל הזכויות שמורות ל- TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. אנו מציעים לכם לרכוש באתר שלנו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין של חברת הביטוח הראל, בכל אחד מימי השבוע ולאורך כל שעות היממה. אנו מציעים לכם מגוון של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, כגון: ביטוח נסיעות לתרמילאים, ביטוח נסיעות לנופש, ביטוח נסיעות לאנשים עם בעיות בריאותיות, ביטוח נשים בהיריון, ביטוח לצעירים, ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, ביטוח חופשת סקי ועוד. בזמן הנסיעה אנו נספק לכם מטריה ביטוחית ושירות מהיר ומקצועי.  אצלנו באתר תמצאו מספר פוליסות ביטוח מובילות כגון: דרכון First Class, דרכון פלטיניום, דרכון All In One