האתר תחת עבודות שדרוג

TravelSure בפייסבוק   |  אודותינו  |  תקנון  |  קניה בטוחה  |  צור קשר

לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל חייג    03-6737104

עמוד הבית אודותינו הפוליסות מידע למבוטח מאמרים רכישה אונליין צור קשר ביטוח נסיעות בפייסבוק
ביטוח
חופש ונופש
ביטוח נסיעות לתרמילאים
ביטוח נסיעות
בעיות בריאות
כל הפוליסות

מבצע אביב 2014
לרוכשי ביטוח נסיעות בתקופת המבצע – הנחה של 20% בעת החיוב בכרטיס האשראי


התקשרו או הזמינו דרך האתר...... מחירים ללא תחרות , שירות מקצועי וחברת ביטוח הטובה בישראל

התחל עכשיו בהזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל

בחר מס' נוסעים
ת. יציאה:
ת. חזרה:

לקבלת הצעת מחיר טלפונית הזן פרטיך

שם:
אי-מייל:
טלפון:
 

ביטוח רפואי לחו"ל

להקת "בלאגן" דיברה על לחפש את אותו אושר קצר ולחשוב שזה חוץ לארץ. הכול נוח, נעים ומוגן כשאתה "בבית", אולם כשטסים לחו"ל, הכול הופך להיות זר ופחות מוכר. בארץ ישנו ביטוח רפואי מסובסד. בחוץ לארץ, כל דבר קטן שיפר את הבריאות של השוהה בחו"ל- אינו מכוסה מבחינת ביטוח, כלומר- הנוסע יצטרך להשקיע הון עתק בטיפול בבעיה הרפואית או לדחות את הטיפול בה (אם זה זניח) לארץ, בכדי לא "למשכן" את החיים על אותו הטיפול.

הפתרון – ביטוח רפואי לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל חייב להיות מותאם- גם ביטוח סטנדרטי לצורך העניין הוא מותאם, אם הוא עונה על כל הקריטריונים ולא מוסיף עליהם. ישנו ביטוח נסיעה ארוכה או ביטוח נסיעה קצרה, ביטוח שמתאים לאנשים שיש להם בעיה רפואית כל שהיא וישנו הסיכון שיצטרכו לטיפול רפואי גם בחו"ל (כיסוי תרופות, טיפולים רפואיים ועוד). במקרים כאלו, גם נשים בהריון (על פי תנאים שהוכתבו על ידי חברת הנסיעות) צריכות לעשות ביטוח נסיעות לנשים בהריון.

ביטוח נסיעות רפואי – למה זה טוב?
מוצ'ילרים ששוברים רגל במסע בנהרות אפריקה, שיטפון באמזונס, התהפכות סירת רפטינג ועוד הם רק קצה הקרחון למה שעלול להסתבך שם בחו"ל גם אם יצאתם מצוידים בציוד הכי מתקדם אתם בכושר- שיא, תמיד ישנו הסיכוי שזה יקרה, אפילו אם אתם יוצאים לסוף שבוע באיטליה, יכול להיות שפתאום יתעורר לכם כאב בשן, או נפילה ממדרגות וכן הלאה... המצבים הלא צפויים הללו- הם המקרים הקלאסיים שבעבורם עושים ביטוח שכולל גם את הצד הרפואי.

ביטוח נסיעות לבעלי בעיות רפואיות
מי שסובל מבעיות רפואיות כרוניות או ממגבלות רפואיות, יקבל ביטוח נסיעות מותאם לבעיה ממנה הוא סובל (כיסוי מורחב לצרכים המיוחדים לבעיה ממנה הוא סובל). זה יכול להתאים לחולי אסטמה, נשים פונדקאיות, אוטיזם, נכות, חולי כליות, לנכים ועוד.

 TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. טל´: 03-6737104   פקס´: 03-6722250 רחוב השוטרת 4 רמת גן מיקוד: 52473

כל הזכויות שמורות ל- TravelSure מבית אופיר ושות´ סוכנות לביטוח. אנו מציעים לכם לרכוש באתר שלנו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין של חברת הביטוח הראל, בכל אחד מימי השבוע ולאורך כל שעות היממה. אנו מציעים לכם מגוון של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, כגון: ביטוח נסיעות לתרמילאים, ביטוח נסיעות לנופש, ביטוח נסיעות לאנשים עם בעיות בריאותיות, ביטוח נשים בהיריון, ביטוח לצעירים, ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, ביטוח חופשת סקי ועוד. בזמן הנסיעה אנו נספק לכם מטריה ביטוחית ושירות מהיר ומקצועי.  אצלנו באתר תמצאו מספר פוליסות ביטוח מובילות כגון: דרכון First Class, דרכון פלטיניום, דרכון All In One